Prevádzkovateľ webu, spoločnosť VIVEN s.r.o., so sídlom Kopčianska 10, Bratislava 851 01, IČO: 48 176 028, ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webovej stránky a pre analytické účely a v prípade Vášho súhlasu tiež pre marketingové účely.

Blog

 • Predávať nehnuteľnosť cez RK alebo na vlastnú päsť?

  Prečo využívať služby realitnej kancelárie? V čom spočíva jej pridaná hodnota? Načo dbať pri výbere realitnej kancelárie ?

  čítať viac >
 • Prenájom nehnuteľností

  Aký typ nehnuteľnosti je na prenájom najvhodnejší? Je investícia do nehnuteľnosti a jej následný prenájom výhodná? Musí byť nehnuteľnosť zariadená? A čo lokalita? Ako nehnuteľnosť čo najlepšie prenajať? Aké sú povinnosti majiteľa z hľadiska dane?

  čítať viac >
 • Exkluzivita

  Väčšina realitných kancelárií sa snaží získať nehnuteľnosť do predaja exkluzívne. Je to pochopiteľné, veď vďaka tomu má realitná kancelária väčšiu šancu na rýchly a dobrý predaj nehnuteľnosti a získanie ďalšieho spokojného zákazníka.

  čítať viac >
 • Zmeny v hypotékach v roku 2017

  Aké zmeny v hypotékach máme očakávať v tomto roku? Budú aj naďalej banky poskytovať hypotéky na 100 percent hodnoty nehnuteľnosti? Ako sa zmení posudzovanie bonity klienta?

  čítať viac >
 • Panorama City očami Viven

  VIVEN má za sebou veľmi úspešný rok aj vďaka novému rezidenčnému projektu na brehu Dunaja – Panorama City. Môžeme sa pýšiť množstvom úspešných predajov a prenájmov a tiež spokojnými klientmi. Našimi klientmi sú – mladý človek, single, čerstvý manželský pár, rodina, biznismen či investor.

  čítať viac >
 • Príprava nehnuteľnosti na predaj

  Plánujete predať svoju nehnuteľnosť? Premýšľate, ako ju čo najlepšie pripraviť na predaj? Je potrebné pustiť sa do rekonštrukcie? A ako ju čo najlepšie odprezentovať? Predávať sám, alebo prostredníctvom realitnej kancelárie?

  čítať viac >